Помогите спасти ребенка!

Беременность и роды в Кировограде. Товары для детей. Обмен родительским опытом. Проблемы отцов и детей.

Модераторы: RomMc'R, Marion, Bishop, Guard, Rockv, Kompot

Any
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Помогите спасти ребенка!

Сообщение Any » Ср, 16 апр, 2008 0:58

Ребята, помогите, пожалуйста, распространить информацию (форумы, блоги, СМИ и т.д.) Срочно нужны средства для спасения малыша:

Изображение Изображение

У свої п’ять років юний мотоспорстмен з Олександрії Данило Крисько добре почувався у сідлі і міцно тримався за кермо. Не всі з нас, дорослих, так вміють. Ми багато чого не вміємо. Наприклад терпіти біль. Ми, дорослі, завжди неохоче спілкуємось з лікарями. Ми відчуваємо дискомфорт поруч з білими халатами і, часто, свідомо уникаємо спілкування з медиками. Маленький Данило вже півроку живе в оточенні лікарів, які ведуть боротьбу за його життя. Ніхто не міг подумати, що жвавому і міцному на вигляд хлопчику поставлять страшний діагноз - нефробластома 4 стадії с метастазами у лівій легені. Важко змиритися з цим і сьогодні. Тривале лікування, складна операція, здавалося, що найважче – позаду, але стан Данилка став погіршуватись. Вітчизняні медики рекомендують термінове лікування за кордоном. Звісно, це потребує чималих коштів. Зрозуміло, що батьки намагаються зробити все можливе задля того, щоб врятувати сина. Але, з цим дуже важко впоратись самим, без сторонньої допомоги. Декілька днів тому в мережі було розміщено сторінку, де можна прочитати історію життя маленької людини від перших осіб. Там є реквізити для перерахунку матеріальної допомоги – для тих, хто в змозі допомогти таким чином. Дякуємо всім тим, хто вже відгукнувся, нашим друзям, колегам, знайомим і незнайомим, до цього моменту, людям. Дякуємо за допомогу Данилові перемогти хворобу і разом з дорослими пройти цей важкий відрізок життєвої траси!

У маленького александрийца Дани Крисько страшный диагноз: нефробластома IV ст. С февраля этого года Даня проходит лечение в онкогематологии, 13 марта была удалена почка. А 6 августа Дане исполнилось 6 лет. Конечно, о школе в этом году речь не идет, но Даня с родителями верят, что в следующем году он все-таки пойдет в первый класс и для него начнется такая же полноценная жизнь, как и у всех детей.

Родители все лечение тянули сами. Но, как зачастую случается, к концу курса ХТ, все средства оказываются исчерпанными. На последние 2 блока Дане нужен "Кардиоксан", 2 флакона по 500 мг, стоимостью 2100 грн. каждый. Есть аптека, которая может под заказ привезти эти 2 флакона, но нет денег. Не заоблачная сумма, но на этот момент для родителей неподъемная.

Родители Дани обращаются к вам за помощью.

Контакты родителей:
Лена - 8-068-3817474,
Владимир - 8-068-3817373.

Так же денюжку можно перечислить на карту мамы, Крысько Елены Валериевны:
К/Р №26252425017315
АКБ "Укрсоцбанк"
МФО 300023
ОКПО 00039019
транзитный счет 29241000280070

Чтобы эта трогательная Данина улыбка никогда не погасла. Спасибо всем вам!

Источник: Жити завтра

P.S. Информация достоверна, распространить попросили сотрудники александрийского радио МАЯК, близко знакомые с родителями Дани.
Изображение

Йолга
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение Йолга » Сб, 31 янв, 2009 11:19

П’ятимісячний Денис Черних потребує невідкладної операції на мозку, в Київському науково-дослідному інституті нейрохірургії. На термінову операцію необхідні 20 тисяч гривень. Зволікання з нею може призвести до смерті дитини. Рідні хлопчика просять допомогти їм врятувати маля й готові до спілкування з небайдужими до чужого горя людьми.

Номери мобільних телефонів батьків Дениса: 80993245328 (Сергій Сергійович), 80953193197 (Галина Сергіївна). Гроші на операцію можна перерахувати на такий рахунок: Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк (закрите акціонерне товариство), філія «Відділення Промінвестбанку в м. Кіровограді», р/р 2909490314, код 09323302, МФО 323301, А 7027 на ім’я Черниха Сергія Сергійовича для Черниха Дениса Сергійовича.

Допоможіть врятувати дитину.
Я не люблю нещасних. Я щаслива. Моя свобода завжди при мені (Л. Костенко).

orb
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение orb » Сб, 31 янв, 2009 11:23

второе сообщение это спам?
тут разные номера счетов только

Йолга
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение Йолга » Сб, 31 янв, 2009 12:34

Це не спам.
І тут не тільки номери рахунків, але й прохання про допомогу.

Йолга
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение Йолга » Сб, 31 янв, 2009 13:21

Ось оголошення про Дениса на одному з кіровоградських сайтів: http://www.biz.kr.ua/news/2009-01-30-823.html
Номери телефонів, рахунку взяті з інформаційного листка, наданого Виконкомом Кіровоградської міської ради.

Евгений_1057

Сообщение Евгений_1057 » Вт, 24 мар, 2009 8:26

В Одноклассниках появилась просьба о помощи Максимке Козке (Кировоград).
Кому что-нибудь известно об этом, сообщите!
Очень хочется помочь, но только если это достоверно...

патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Re: Помогите спасти ребенка!

Сообщение GregoryPef » Пн, 29 апр, 2019 13:33

патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение GregoryPef » Чт, 26 сен, 2019 23:18

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение GregoryPef » Пн, 29 июн, 2020 9:08

патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение GregoryPef » Ср, 18 ноя, 2020 6:12

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

Вернуться в «Детский сад»