В кино - со знанием языка

Кинофорум Кировограда. Фильмы, которые нужно обязательно посмотреть. Фильмы, которые не стоят потраченных денег и времени.

Модераторы: RomMc'R, Marion, Bishop, Guard, Rockv, Kompot

ivosa1

Сообщение ivosa1 » Вс, 20 июл, 2008 11:22

Українська-це круто! З радістю дивлюсь українською. це моє, це моя ідентичність. я поважаю сам себе, я є природній, а не граю якісь там ролі перед кимось.

Gomuncul Golem
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Кацапу на замєтку

Сообщение Gomuncul Golem » Пн, 11 авг, 2008 10:52

Kompot
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение Kompot » Пн, 11 авг, 2008 11:18

Gomuncul Golem писал(а):От так от!

Масова істерія прихильників "великого и могучего" не виправдалась...
З повагою, Компот І Кіровоградський

corsar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение corsar » Пн, 11 авг, 2008 11:21

"Зохан". Есть в обоих переводах. Руський не просто отдыхает, а отс...тойно курит в сторонке.
Перевод домохозяек (качал для жены) в руськом вариянте - галиматья первого класса англ спецшколы.
Рыба рыба я тебя люблю Спой мне пестню грустную свою
Рыба рыба гвоздь моей души Плавниками нежно пошурши
Рыба рыба ты моя всегда Спой мне пестню грустную мне да

Asnerd
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение Asnerd » Пт, 05 сен, 2008 14:19

:D блн... немного неосознана политика украинизации... надобно делать отдельные сеансы... лычш было... а так все показуха... токо показывают... а "внутрь" фиг пока достукиваются... :)

Шановний, уважно почитайте "Правила для написания сообщений": http://forum.rks.kr.ua/viewtopic.php?p=4937.
У пункті другому говориться: Официальные языки форума – украинский и русский.
Безграмотность - это признак неуважения к читателю. Если вы плохо учились в школе, перед отправкой проверяйте сообщения в текстовом редакторе.
Вибачте, але ваше висловлювання важко зрозуміти навіть людям з філологічною освітою - М.
Изображение

ivosa1

Сообщение ivosa1 » Сб, 06 сен, 2008 21:41

політика українізації? що за маразм? )))))))))) в україні українізація? смішнішого не чув. це ж україна і є! )))))) подивіться Asnerd на це без стереотипної точки зору. бо по телебаченню і не таке почуєте маразматичне )

Asnerd
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение Asnerd » Пн, 08 сен, 2008 10:56

:) зрозуміло... то так вийшло... зважаючи на побажання поважної публіки будемо писати ліпше...
мову "державну" - всі розуміють і знають, не рна "5" чи "12", проте висловитись можна...
однак, на мою думку, таке нав"язування у кіно і такі методи реалізації даної концепції не приємливі...
чого б незробити кілька сеансів - рус, укр, чи мовою видавця... щоб ми САМІ ВИБИРАЛИ ТЕ ЩО БІЛЬШ ДО ДУШІ...
:D
Изображение

corsar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение corsar » Пн, 08 сен, 2008 11:34

Asnerd, почитай тему с начала - уже делали предупредительные выстрелы на протяжении нескольких лет. теперь последовал выстрел в голову.
А реализация приемлема и нормальна - посмотреть только на доходы от проката.
Рыба рыба я тебя люблю Спой мне пестню грустную свою
Рыба рыба гвоздь моей души Плавниками нежно пошурши
Рыба рыба ты моя всегда Спой мне пестню грустную мне да

Asnerd
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение Asnerd » Пн, 08 сен, 2008 14:19

:) приймається... однак - раніш не чув такого ажиотажу, який був піднятий у ЗМІ, форумах і т.д. стосовно таких подій... складається враження ше місцями перегиняють щось... із двома кінцями... :o
Изображение

ivosa1

Сообщение ivosa1 » Вт, 09 сен, 2008 20:14

Стільки років без українського кіна (говоримо тільки про нього).. і ще зара треба і рос і укр щоб зробити вибір. та за стільки років думаю вже гадку про рос фільми маємо..
я от вчора Територію А переслуховував...ностальгія що то капці... альтернативщики скрябін, ван гог, вузв, аква віта.... то просто супер. в ті часи памятаю така гордість була що я українець (в мене і зара вона є).. а тепер тут плачуть дайте вибір, бла-бла... ні риба ні мясо..

патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Re: В кино - со знанием языка

Сообщение GregoryPef » Пн, 29 апр, 2019 2:13

патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение GregoryPef » Чт, 26 сен, 2019 10:40

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт

патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение GregoryPef » Вс, 28 июн, 2020 21:42

Вернуться в «Форум о фильмах»