Ходять чутки...

Форум нині вже не існуючої кіровоградської радіостанції "Скіфія-Центр". Колишнє місце для провокативних питань, конструктивної критики, музичних замовлень і дружнього базікання.

Модераторы: RomMc'R, Marion, Bishop, Guard

NTD
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Ходять чутки...

Сообщение NTD » Ср, 23 янв, 2008 15:23

Значить чутки, плітки... те що може бути брехнею... або провісником майбутніх подій :)
-----------
Значить так. Я от вчора почу таку річ, що Скіфію-центр закривають... тіпа не буде більше такого радіо. Це правда? Чи це чиясь бурна фантазія?

Копейка
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Копейка » Чт, 24 янв, 2008 11:52

и что? создал тему и все кинули делиться сплетнями??? ))

NTD
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение NTD » Чт, 24 янв, 2008 12:06

Копейка писал(а):и что? создал тему и все кинули делиться сплетнями??? ))

Що ти цим хотів сказати? Просто так, повидьоргуватись? :)

Копейка
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Копейка » Чт, 24 янв, 2008 16:16

NTD писал(а):повидьоргуватись? :)

ага, именно это и хотел

karlsson
человек из Р.К.С.
человек из Р.К.С.
Контактная информация:

Сообщение karlsson » Чт, 24 янв, 2008 18:33

NTD, Копейка:
- Маня, вы не на работе, - заметил ей Беня, - холоднокровней, Маня...

NTD, на днях пробегала новость, дескать, александрийское радио "Маяк" покупает все оборудование у "Скифии". Хорошая новость для "Маяка", плохая для слушателей "Скифии"... Если не враньё, конечно.

Копейка, тему NTD, на мой взгляд, поднял важную. Если "Скифия" прикроется - эквивалента в Кировограде ей просто нет; подобный формат однажды пытался поднять в городе Мурованый на "АБ", но транслировать шансон владельцу было выгоднее, и ты знаешь, чем это накрылось.
Изображение

rational
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение rational » Чт, 24 янв, 2008 18:54

karlsson писал(а):на днях пробегала новость, дескать, александрийское радио "Маяк" покупает все оборудование у "Скифии". Хорошая новость для "Маяка", плохая для слушателей "Скифии"... Если не враньё, конечно

Наскільки я у курсі подій (не претендую на вичерпність та 100%-ву достовірність інформації), обладнання було передане не "Маякові", а іншій радіостанції, а "Скіфію" попередньо заплановано через певний час запустити у новому форматі: переважатиме "розмовний жанр" - наскільки я розумію, авторські програми, інтерв'ю, аналітика і таке інше.

Як давній шанувальник радіо "Ера", я, наприклад, був би радий, якби їм це вдалося зробити на належному рівні. І шанси, загалом, є. Трансляцію програм Володимира Мощинського я слухав з цікавістю, хоча з попереднього формату вони й відверто випадали. Окремі авторські програми теж було приємно послухати (там, де ведучі не робили жахливу кількість мовних помилок. Хоча це, на жаль, хвороба не самої лише "Скіфії", на редактурі і коректурі у нас воліють зекономити чимало регіональних ЗМІ)

~Yara~
ветеран кирнета
ветеран кирнета
Контактная информация:

Сообщение ~Yara~ » Чт, 24 янв, 2008 21:40

скажите хоть на какой волне это радио ))

попробуем послушать ))
Мир, Труд, Bass...

149.9 dBzzz...

Silend

Сообщение Silend » Чт, 24 янв, 2008 23:22

да, и транслируется ли оно в интернете
Стален - град, Ленен - гриб, Путен - краб, Павел Воля - устрица

Any
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение Any » Чт, 24 янв, 2008 23:41

~Yara~ писал(а):скажите хоть на какой волне это радио ))

Silend писал(а):да, и транслируется ли оно в интернете

Оно в последние несколько дней, увы, и на своей волне 106.7 не особо транслируется... А в интернете - нет, пока не транслируется.
Изображение

Silend

Сообщение Silend » Пт, 25 янв, 2008 0:57

жаль. счас радио вапще не слушаю, а раньше иногда эфиры вечерние слушал, Роман некий вел. интересно, еще работает?
Стален - град, Ленен - гриб, Путен - краб, Павел Воля - устрица

NTD
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение NTD » Пт, 25 янв, 2008 9:26

rational писал(а):а "Скіфію" попередньо заплановано через певний час запустити у новому форматі:

Через певний час? Звісно... я погано розуміюсь в цих справах... Але навіщо тоді продавати обладнання, щоб "запустити у новому форматі"? Тіпа: мікрофон продали, так шо тепер новий формат - дядя Вася буде кричати з вікна. :)) Чи ви хочете сказати, що продаєте старе і закуповуєте нове (більш продвинуте) обладнання? Шось дуже сумніваюсь... :(

rational писал(а):переважатиме "розмовний жанр" - наскільки я розумію, авторські програми, інтерв'ю, аналітика і таке інше.

Жах! Це просто жах! Взагаліто я слухаю фм-радіо тільки заради музики, а розмовні передачі тільки для розрядки. Та і взагалі всі мої знайомі, які люблять Скіфію слухали її тільки заради музики!!!
:shock:
Якщо зважити, що так і буде, то це однозначно із повним закриттям Скіфії! :( І я її слухати теж не буду... :(

rational
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение rational » Пт, 25 янв, 2008 12:12

NTD писал(а):Чи ви хочете сказати, що продаєте старе і закуповуєте нове (більш продвинуте) обладнання?

Ні, ви мене не зрозуміли. Особисто я нічого продаю і не закупаю, бо до обговорюваної радостанції жодного відношення не маю. Ви запропонували поділитися інформацією - от я й поділився тією, яка випадково потрапила до мене. Попередивши про її потенційну недостовірність.

І, до речі, я ж не писав, що обладнання продали. Я написав - "передали".

Any
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение Any » Пт, 25 янв, 2008 14:09

NTD писал(а):Значить так. Я от вчора почу таку річ, що Скіфію-центр закривають... тіпа не буде більше такого радіо. Це правда? Чи це чиясь бурна фантазія?

Генеральний директор Кіровоградської держтелерадіокомпанії Сергій Омельчук : “Ці чутки абсолютно не відповідають дійсності. Я навіть не знаю, звідки вони могли виникнути. Зараз дійсно станція тимчасово не працює, адже відбувається її технічне переоснащення і модернізація. Слухачі радіостанції можуть не хвилюватися - радіостанція живе і буде жити. До речі, зараз у нас є певні домовленості щодо співпраці із національною радіокомпанією у цьому напрямку”.

З сайту http://www.kirovograd.net/
Изображение

NTD
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение NTD » Пт, 25 янв, 2008 14:15

rational писал(а):Ні, ви мене не зрозуміли. Особисто я нічого продаю і не закупаю, бо до обговорюваної радостанції жодного відношення не маю. Ви запропонували поділитися інформацією - от я й поділився тією, яка випадково потрапила до мене. Попередивши про її потенційну недостовірність.

Выбачте мене, я просто не так виразився. Це запитання я хотів задати не особисто вам, а саме радіостанції.

rational писал(а):І, до речі, я ж не писав, що обладнання продали. Я написав - "передали".

А невже від цього легше стане? :)

NTD
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение NTD » Пт, 25 янв, 2008 14:24

Any,
Велике спасибі! :) Ви мене порадували! :) Ато я вже й справді став вірити цим чуткам :)

Але, надіюсь, музики там не поменшає?

Вернуться в «Радіо »