ЧомУ!?

Считаете, что нужно добавить новые категории или вообще новые форумы? Предлагайте.
Вы новичок и всё загадочно и непонятно? Осваивайтесь: почитайте, что пишут другие, <a href=faq.php>посмотрите ЧаВО</a>, и <a href=profile.php?mode=register>вливайтесь в коллектив</a>.

Модераторы: RomMc'R, Marion, Bishop, Guard

Шо робити!?

Розбанити Вахтанга і презентувати йому 7-миденний тур на трьох у Турцію коштом РКС задля компенсації моральних збитків
8
21%
Написати колективного листа в РадБез ООН щодо неприпустимості запровадження цензури на РКС
0
Голосов нет
Забанити всіх адмінів, а Marion'а - тричі!) Щоб не допускали агресивних віруючих на форум не залежно від їх конфесій
8
21%
Набухатися, але Вахтанга розбанити все одно!
4
10%
Не підтримую жоден варіант, але Вахтанга розбаньте!
7
18%
Забанити суддю Дреда, як організатора несанкціонованої акції протесту!
12
31%

Всего голосов: 39

Rockv
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение Rockv » Чт, 27 сен, 2012 8:26

J.Dredd писал(а):проста пагнать бісюкоф

Це вам до КНТУ :lol:
Налетай - торопись, восхищайся - украшайся!
ЗЫ.Не устали бред писать и других поучать?

J.Dredd
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение J.Dredd » Чт, 27 сен, 2012 16:34

кущёвский бит писал(а):
Про нього мова?
и вы еще что-то говорите о бренде! да вы даже не знаете поименно форумскую ячейку партии! нет конечно! не об этом человеке речь!

Та мені ваші партеногенезькі тьорки якось не дуже торкають, просто повідомляйте, що ви "о свойом, о ...м". Патамушаж ніпанятна.
Rockv писал(а):
J.Dredd писал(а):проста пагнать бісюкоф

Це вам до КНТУ :lol:

??

В.И.
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение В.И. » Чт, 27 сен, 2012 19:18

О Боже, як я люблю Р.К.С.. Тиждень як не заходив на форум і такий подарунок. Нарешті хтось забанив цього мультивода Вахтанга. І хоча всі розуміють що інші особистості-мульти Вахтангові від цього не стануть менш хамовитими, зате символізм цього дійства мене особисто звеселив і порадував. Нарешті, те про що так багато говорилили "більшовики", а саме бан за хамство на форумі був застосований до найбільшого хама котрого мені доводилось читати на Р.К.С.. Ура товариші. Націоналшизоїду ФУ!!!

J.Dredd
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение J.Dredd » Чт, 27 сен, 2012 19:54

В.И. писал(а):О Боже, як я люблю Р.К.С.. Тиждень як не заходив на форум і такий подарунок. Нарешті хтось забанив цього мультивода Вахтанга. І хоча всі розуміють що інші особистості-мульти Вахтангові від цього не стануть менш хамовитими, зате символізм цього дійства мене особисто звеселив і порадував. Нарешті, те про що так багато говорилили "більшовики", а саме бан за хамство на форумі був застосований до найбільшого хама котрого мені доводилось читати на Р.К.С.. Ура товариші. Націоналшизоїду ФУ!!!

Я так розумію, що адміністрація форуму оцінить БЕЗПОСЕРЕДНЮ ПРЯМУ образу!?

Marion
призрак Р.К.С.

Сообщение Marion » Чт, 27 сен, 2012 20:04

Так то про Вахтанга, а його вже з нами нема)))

В.И.
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение В.И. » Чт, 27 сен, 2012 20:09

J.Dredd писал(а):Я так розумію, що адміністрація форуму оцінить БЕЗПОСЕРЕДНЮ ПРЯМУ образу!?

Вже оцінила і забанила. Мені ліньки шукати і цитувати твої вислови-образи форумчам, ті що ти давав лише за національною ознакою дописувачів.

J.Dredd
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение J.Dredd » Чт, 27 сен, 2012 20:25

Marion писал(а):Так то про Вахтанга, а його вже з нами нема)))

Ок, забанили користувача за образу якої не було (бо ображеного не було), а тепер відмовляєтеся банити неадеквата за відкриту образу? Прошу надати посилання на пункт правил, де говориться, що до забанених користувачів можна використовувати образи!
В.И. писал(а):
J.Dredd писал(а):Я так розумію, що адміністрація форуму оцінить БЕЗПОСЕРЕДНЮ ПРЯМУ образу!?

Вже оцінила і забанила. Мені ліньки шукати і цитувати твої вислови-образи форумчам, ті що ти давав лише за національною ознакою дописувачів.

Пошукай-пошукай, і не знайдеш, бо Вахтанг нетерпимо відносився тільки до дебілів не залежно від національності. Через що видно і дратував тебе.

В.И.
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение В.И. » Чт, 27 сен, 2012 20:47

J.Dredd у вас Вахтанг, всі хто "не тієї національності" і є дебіли, ви тут майже всім чумадани і квитки до Москви і Ізраїлю понаобіцяли. Чому б вам не дописуватися на якомуся радикальному націоналістичному форумі де таких як ви поважають і люблять і тими форумами обмежитись?

J.Dredd
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение J.Dredd » Чт, 27 сен, 2012 21:10

В.И. писал(а):J.Dredd у вас Вахтанг, всі хто "не тієї національності" і є дебіли, ви тут майже всім чумадани і квитки до Москви і Ізраїлю понаобіцяли. Чому б вам не дописуватися на якомуся радикальному націоналістичному форумі де таких як ви поважають і люблять і тими форумами обмежитись?

Цитати будуть? Чи обмежитися тільки своїми хворобливими фантазіями?

J.Dredd писал(а):Ок, забанили користувача за образу якої не було (бо ображеного не було), а тепер відмовляєтеся банити неадеквата за відкриту образу? Прошу надати посилання на пункт правил, де говориться, що до забанених користувачів можна використовувати образи!

Не хочете банити користувача, що за спиною, а не у вічі, ображає інших - розбаньте Вахтанга і хай він відповість. Інакше це вже не смішно стає - В.И. просто БЕЗСОРОМНО оббріхує користувача, а дії адміністрації не тільки не припиняють образи та наклеп, а фактично сприяють тому, я б навіть сказав - спонукають.

Tube Swayer
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Tube Swayer » Чт, 27 сен, 2012 23:06

было бы нехило картинку в подпись бОльших размеров, а то я шось не роздивлюсь шо до чого
Если у девушки небольшая грудь, то ей необходимо поступить следующим образом. Когда она станет есть, пусть положит руку на грудь и скажет: ешь, ешь, всё в титеньках будет. Господь мне поможет. Аминь.

J.Dredd
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение J.Dredd » Чт, 27 сен, 2012 23:20

Tube Swayer писал(а):было бы нехило картинку в подпись бОльших размеров, а то я шось не роздивлюсь шо до чого

На жаль іншого розміру немає - яку знайшов, таку і вчепив.

кущёвский бит
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение кущёвский бит » Пт, 28 сен, 2012 7:35

предлагаю забанить и этот ник. нет, ну конечно все мы тут местами любим прицепить в подпись смешную движущуюся картинку, но не таких же размеров.

J.Dredd: вы думаете, на вас свет клином сошелся? успокойте свое ЧСВ, немедленно. вы тут новичек по сравнению с основной массой тусовщиков в нашей уютной курилке, но, мало того, что не хотите воспринимать правила, так еще и не понимаете, как себя вести нужно, чтобы по лезвию бритвы ходить. все флудят в меру, матерятся в меру, подкалывают друг друга в меру, и все закрывают на это глаза. не потому, что кум на куме брат на брате, а потому, что все в меру фонят. а у вас чувство меры отсутствует в принципе.
Пенсіонери говорять про нього з повагою.
Молодь дивиться на нього зацікавлено.
Знає всі біди і проблеми простих людей.
Він не банкір. Він не багатий бізнесмен.
Він, як ми з вами, - просто робить справу.

J.Dredd
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение J.Dredd » Пт, 28 сен, 2012 8:32

кущёвский бит писал(а):предлагаю забанить и этот ник. нет, ну конечно все мы тут местами любим прицепить в подпись смешную движущуюся картинку, но не таких же размеров.

Десь прописані розміри картинок, що дозволяються у підписі? Чи банити за відсутність порушень стає вже гарним тоном на РКС?

кущёвский бит писал(а):J.Dredd: вы думаете, на вас свет клином сошелся? успокойте свое ЧСВ, немедленно. вы тут новичек по сравнению с основной массой тусовщиков в нашей уютной курилке, но, мало того, что не хотите воспринимать правила, так еще и не понимаете, как себя вести нужно, чтобы по лезвию бритвы ходить. все флудят в меру, матерятся в меру, подкалывают друг друга в меру, и все закрывают на это глаза. не потому, что кум на куме брат на брате, а потому, что все в меру фонят. а у вас чувство меры отсутствует в принципе.

Сподіваюсь про "кума на кумє і брата на братє" це ви у переносному сенсі!?

Вибачте, що виходжу за рамки вашого сонного царства - мене ж ніхто не попередив, що без кумівства в Кіровограді навіть в інтернеті нікуди не сунутись. Я так розумію, що для того щоб тебе не банили потрібно бути або "кумом", або <s>дебілом</s> не зовсім повноцінним розумово, тоді можна ображати форумчан і за то тобі нічого не буде!?

ПС: Приємно бачити, що люди почали голосувати не тільки з основних своїх аккаунтів))

кущёвский бит
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение кущёвский бит » Пт, 28 сен, 2012 8:51

[quote="J.Dredd"][/quote]я понимаю, почему люди так радовались вашему бану. вы ведете себя, как ведет грязный шелудивый пес (обратите внимания, нет прямого оскорбления, я не пишу, что вы -- грязный шелудивый пес) и проплаченный комментатор, который воду разливает и вроде бы что-то и написал, но смысловой информации в сообщении ноль. все эти тупорылые намеки про кум на куме и брат на брате -- это показатель вашей адекватности, любой человек бы понял, что это в переносном смысле сказано и не обращал бы внимания, но только не вы, вероятно, вас настолько волнует тема мужской однополой любви, что вы мимо пройти не смогли...

можно до бесконечности с вами пререкаться и выискивать недостатки в вашем умственном развитии, основываясь на ваших же сообщениях, но "вечер перестает быть томным", а вы -- интересным; тем не менее, если вы хотите и дальше отписываться на этом форуме, то вам "воленс-неволенс" прийдется принять правила, гласные и негласные, для того, чтобы влиться в наш дружный коллектив троллей. у нас тут своя атмосфера.
Пенсіонери говорять про нього з повагою.

Молодь дивиться на нього зацікавлено.

Знає всі біди і проблеми простих людей.

Він не банкір. Він не багатий бізнесмен.

Він, як ми з вами, - просто робить справу.

J.Dredd
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение J.Dredd » Пт, 28 сен, 2012 9:13

кущёвский бит писал(а):
J.Dredd писал(а):
я понимаю, почему люди так радовались вашему бану. вы ведете себя, как ведет грязный шелудивый пес (обратите внимания, нет прямого оскорбления, я не пишу, что вы -- грязный шелудивый пес) и проплаченный комментатор, который воду разливает и вроде бы что-то и написал, но смысловой информации в сообщении ноль. все эти тупорылые намеки про кум на куме и брат на брате -- это показатель вашей адекватности, любой человек бы понял, что это в переносном смысле сказано и не обращал бы внимания, но только не вы, вероятно, вас настолько волнует тема мужской однополой любви, что вы мимо пройти не смогли...

можно до бесконечности с вами пререкаться и выискивать недостатки в вашем умственном развитии, основываясь на ваших же сообщениях, но "вечер перестает быть томным", а вы -- интересным; тем не менее, если вы хотите и дальше отписываться на этом форуме, то вам "воленс-неволенс" прийдется принять правила, гласные и негласные, для того, чтобы влиться в наш дружный коллектив троллей. у нас тут своя атмосфера.

Нам очєнь ценно ваше мнєніє, оставайтєсь на лінії.
Спасібопажалуста.

Вернуться в «Форум»