Віртуальне інтерв'ю зі Stalker'ом

События и новости, обсуждаем городскую жизнь.<br>(Сами <a href=http://kirovograd.rks.kr.ua/daily/kirovograd/><b>кировоградские новости</b></a> читайте <a href=http://kirovograd.rks.kr.ua/daily/kirovograd/ title="Новости Кировограда">здесь</a>).

Модераторы: RomMc'R, Marion, Bishop, Guard, Rockv, Kompot, Tanya

Asja_Vehrova
ветеран кирнета
ветеран кирнета

Сообщение Asja_Vehrova » Чт, 26 июл, 2012 11:24

Чтово из разряда "пишу и плачу"))) У вэлмэшановного кандидата на передаче "Украина мае талант" даже рыгающая собачка Жорик выиграла. На что он надеется?

Stalker писал(а):
NTD писал(а):Знаючі люди кажуть, що Крюкова в Знам'янці ненавидять. Не розумію, на що партія надіється?
Веселі вийшли мажоритарники. Справжній удар! :D

А хто вам сказав, що Крюков іде від Знам’янки?
"Знаючі люди" - це да, це аргумент.

Вельмешановний, Євгеніванович. Я мала щастя пропрацювати 7 років з Вашими коллегами по партії, зокрема Ревенком, Козубом та Крюковим. Повірте мені - я знаюча людина) Тому не треба пускати пил в очі пролетаріату. Політики нові, а люди - всі ті самі.
Сколько живу, не могу понять двух вещей: откуда пыль берется и куда деньги деваются.

Stalker
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Stalker » Чт, 26 июл, 2012 11:24

Crazzy Bomber писал(а):Хоть это "немного" успокаивает. Вот только два вопроса, сколько пропаботал по этой специальности(экономиста), и если "ДА", то когда это было в последний раз?

Я ж "продажник")
Але безпосередню за спеціальністю працював.[/quote]

Crazzy Bomber писал(а):А второе - извини, Женя, но ты стрёмный кандидат - тебе верить нельзя))) Не надо мне тут про Юлю, что она меня подговаривает. Поверь, у меня и своя голова на плечах есть.

Ми навіть не знайомі. І слава богу. Так що не рахується.[/quote]

Crazzy Bomber писал(а):Со стороны - ты подвержен "синдрому вахтёра". Ты хороший, пушистый, но когда ты дорываешься до власти или становишься успешным ( как тебе кажется )- сразу начинается полная неадекватность.

Ніколи не був при владі. Ніколи не вважав себе успішним політиком чи музикантом. Чи поетом. Не зараховано.[/quote]
Crazzy Bomber писал(а):Хаешь все группы, если они не "биоритмы", даже на Пахманова счего-то наехал, хотя ты, как музыкант, вместе со всеми "биоритмами" вместе взятыми ему в подмётки не годитесь ни с какой стороны.

Це ж не так, і ви з Юлею це знаєте, правда?
Я з великою повагою ставлюся до моїх талановитих колег. І вони це знають. Я з великою повагою ставлюся і до Вашого колишнього гурту, "Віранди". І Недобора (як і юля) це знають. Навіть до музичної творчості деяких місцевих інтернет-троллів (я не про НТД) я ставлюся з повагою. І вони це знають, до речі.

Crazzy Bomber писал(а):И ещё один вопрос. Почему Бобринец, а не Кущёвка, местный ты наш? Ты так пыжишься про то, какой ты патриот, а тут - куда поставили - туда и пошёл? Тебе разве твоему району нЕчего предложить?

Ви серйозно думаєте, що 100 округ - це виключно Бобринець? У мене достатньо тісні культурні і сімейні зв’язки з цим округом.
Бобринець!
Изображение

Stalker
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Stalker » Чт, 26 июл, 2012 11:28

Asja_Vehrova писал(а):Чтово из разряда "пишу и плачу"))) У вэлмэшановного кандидата на передаче "Украина мае талант" даже рыгающая собачка Жорик выиграла. На что он надеется?

Ох, кума, уєла, гггг.
Це да, це аргумент)))))))

Stalker писал(а):Вельмешановний, Євгеніванович. Я мала щастя пропрацювати 7 років з Вашими коллегами по партії, зокрема Ревенком, Козубом та Крюковим. Повірте мені - я знаюча людина) Тому не треба пускати пил в очі пролетаріату. Політики нові, а люди - всі ті самі.

Так що там з Крюковим, "знаюча людина"? По якому мажоритарному округу і від якої партії він кандитат? Просвітіть нас!
Бобринець!

Изображение

Stalker
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Stalker » Чт, 26 июл, 2012 11:31

crazy писал(а):
Stalker писал(а):Чого ж, деякі "продажники" значно більше отримують.

эт ты про тех кто страну продает? согласна)

Юля, це демагогія. Я кажу про продажі, а не про твої уявлення про політику.
Топ-менеджери заробляють більше за депутата будь-якого рівня, і ти це знаєш. Навіть в Кіровограді такі є.
Взагалі, заздрість до чужої з/п не прикрашає людину. Хочеш заробляти так само? Реалізуй себе, стань найкращою у своїй професії. В сучасних умавах це надзвичайно важко, але можливо, як показує практика.
Бобринець!

Изображение

Asja_Vehrova
ветеран кирнета
ветеран кирнета

Сообщение Asja_Vehrova » Чт, 26 июл, 2012 11:32

Хоча якщо ж станеться диво и Євгеніванович пройде до ВР, я буду всім казати, що в мене кум у Верховній Раді)
Последний раз редактировалось Asja_Vehrova Чт, 26 июл, 2012 12:08, всего редактировалось 1 раз.
Сколько живу, не могу понять двух вещей: откуда пыль берется и куда деньги деваются.

Crazzy Bomber
Контактная информация:

Сообщение Crazzy Bomber » Чт, 26 июл, 2012 11:33

Stalker писал(а):П.С. А взагалі-то, схоже, на Кіровоградщині існує певна кадрова проблема з потенційно успішними молодими політиками.

ага, ты первый "успешный")))
Stalker писал(а): Crazy он на вибори йти не хоче, її бойфренд, не місцевий, правда, також, і колишній бойфренд, схоже, теж.)

А тут ты просто раскрылся полностью)))) Молодец - это тебе пойдёт на пользу в твоей предвыборной кампании, раскрывать конфедициальную информацию это так "по журналистска". Та б ещё написал, что первый из Киева( в Черновцах родился ), а второй из Борисполя ( в Одесской обл. родился). И ничего, что второй пилот, а самолёты в Кировограде не летают, он должен, "конечно" остаться.
Молодец, так держать, "успешный" ты наш
Последний раз редактировалось Crazzy Bomber Чт, 26 июл, 2012 11:39, всего редактировалось 2 раза.

crazy
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение crazy » Чт, 26 июл, 2012 11:35

почему это колышний гурт Виранда, она существует, и я к ним отлично отношусь, у нас прекрасные отношения, несматря на то, как Вам кажется, они выходцы даж не с Кирика, а с Помошной.
Меня окружают хорошие люди... Но я без боя не сдамся! (с)

Asja_Vehrova
ветеран кирнета
ветеран кирнета

Сообщение Asja_Vehrova » Чт, 26 июл, 2012 11:37

Stalker писал(а):Так що там з Крюковим, "знаюча людина"? По якому мажоритарному округу і від якої партії він кандитат? Просвітіть нас!

Та фіг з ним з Крюковим. Хоча не меньш шановній сайт Весь Кіровоград пише, що:
во№102 Крюков Віктор Васильович,
екс-мер Знам’янки
(Центр – місто Знам’янка. Межі: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони. Кількість виборців – 152881.)

Поясніть, це що за фігня?
виборчий округ №100 - Небесний Андрій Олександрович,
голова благодійного фонду "СОЛОМОН", що працює з інвалідами
(Центр – місто Бобринець. Межі: частина Кіровського (виборчі дільниці №№350876 – 350881), частина Ленінського (виборчі дільниці №№350892, 350893) районів міста Кіровограда, Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Кіровоградський, Компаніївський, Новоукраїнський райони, селище міського типу Нове Кіровоградської міської ради (виборчі дільниці №№ 350870 – 350873, 350891). Кількість виборців – 155902.)

http://www.kirovograd.net/politics/2012/7/16/kirovogradskii_spisok_mazhoritarnikiv_udaru_shansiv_na_peremogu_nemaye.htm

Stalker
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Stalker » Чт, 26 июл, 2012 11:38

crazy писал(а):почему это колышний гурт Виранда, она существует, и я к ним отлично отношусь, у нас прекрасные отношения, несматря на то, как Вам кажется, они выходцы даж не с Кирика, а с Помошной.

Де я казав, що "Віранда" - колишній гурт?
А Помічна - це якраз мій округ, у мене там купа родичів, до речі.
Бобринець!

Изображение

Stalker
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Stalker » Чт, 26 июл, 2012 11:40

Asja_Vehrova писал(а):Та фіг з ним з Крюковим. Хоча не меньш шановній сайт Весь Кіровоград пише, що:
во№102 Крюков Віктор Васильович,
екс-мер Знам’янки
(Центр – місто Знам’янка. Межі: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони. Кількість виборців – 152881.)

Вашим роботодавцям краще знати)
Asja_Vehrova писал(а):Поясніть, це що за фігня?
виборчий округ №100 - [b]Небесний Андрій Олександрович

Аналогічно.
Бобринець!

Изображение

Asja_Vehrova
ветеран кирнета
ветеран кирнета

Сообщение Asja_Vehrova » Чт, 26 июл, 2012 11:40

А ось Ваш сайт. http://kirovograd.klichko.org/news/show/1328
Чи опять щось не те?

Stalker
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Stalker » Чт, 26 июл, 2012 11:41

Asja_Vehrova писал(а):А ось Ваш сайт. http://kirovograd.klichko.org/news/show/1328
Чи опять щось не те?

Округ №100 (центр м. Бобринець) – Євген Манженко.
Читайте уважно.
Бобринець!

Изображение

Asja_Vehrova
ветеран кирнета
ветеран кирнета

Сообщение Asja_Vehrova » Чт, 26 июл, 2012 11:42

Stalker писал(а):Вашим роботодавцям краще знати)

Моїм работодавцям якщо чесно взагалі пофіг)))) Я зараз працюю логістом в торгівельній компанії)

Crazzy Bomber
Контактная информация:

Сообщение Crazzy Bomber » Чт, 26 июл, 2012 11:43

Stalker писал(а):Ми навіть не знайомі. І слава богу. Так що не рахується.

Чё ж это "не знайомі" - имел "удовольствие" пообщаться в сети))) Ладно-буду работать, не вижу смысл вступать в демогогию. Свои посты перечитай и может поймёшь, почему тебя вторым "Борей" музыканты Кировограда называют. Адьёс 8)
Последний раз редактировалось Crazzy Bomber Чт, 26 июл, 2012 11:44, всего редактировалось 1 раз.

Asja_Vehrova
ветеран кирнета
ветеран кирнета

Сообщение Asja_Vehrova » Чт, 26 июл, 2012 11:43

Stalker писал(а):
Asja_Vehrova писал(а):А ось Ваш сайт. http://kirovograd.klichko.org/news/show/1328
Чи опять щось не те?

Округ №100 (центр м. Бобринець) – Євген Манженко.
Читайте уважно.

А 102? ;) Ви ж мені натякаете на некомпетентність по Крюкову, з якої партії від якого округу)

Вернуться в «Новости Кировограда»