Хто спотворює українську мову?

Не новости, не сплетни, не слухи, не скандалы. Так, про запас.

Модераторы: RomMc'R, Marion, Bishop, Guard, Kompot, Tanya

Marion
призрак Р.К.С.

Сообщение Marion » Сб, 11 авг, 2012 9:44

skep писал(а):а в чем попандос? этикетка на русском языке дороже стоит?

А ви не розумієте, що тепер під кожен регіон треба друкувати окремі етикетки? А куди дівати ті запаси, які було надруковано заздалегіть?

ищу_тел
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение ищу_тел » Сб, 11 авг, 2012 9:46

Marion писал(а):тепер під кожен регіон треба друкувати окремі етикетки
одну єтикетку/упаковку на всех языках не судьба?..

corsar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение corsar » Сб, 11 авг, 2012 10:25

ищу_тел писал(а):одну єтикетку/упаковку на всех языках не судьба?..

в виде десятитомника? :) вы наверна не в курсе, скоко инфы надобно указать даже на однокомпонентном продукте а-ля подсолнечное масло. А что уж там, если это колбаса... а сосиски так ваще... ну о пивных жестяных банках можно тихонько фигеть.
блин - да в который раз - возьмите рашку в пример - куча языков, наречий, автон округов - везде государственный один. все остальные - хоть убейтесь ап стену. можете указывать, можете печатать, хоть в туалетах на нем, региональном, писать. Знать государственный - обязаны. а у нас? у нас зазеркалье - регианальный обязаны знать, государственный - нет.
страна полной идиотии и абсурда.
Рыба рыба я тебя люблю Спой мне пестню грустную свою
Рыба рыба гвоздь моей души Плавниками нежно пошурши
Рыба рыба ты моя всегда Спой мне пестню грустную мне да

Marion
призрак Р.К.С.

Сообщение Marion » Сб, 11 авг, 2012 10:33

страна непуганых идиотов© х\ф Гений

ищу_тел
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение ищу_тел » Сб, 11 авг, 2012 10:46

corsar писал(а):
ищу_тел писал(а):одну єтикетку/упаковку на всех языках не судьба?..

в виде десятитомника? :) вы наверна не в курсе, скоко инфы надобно указать даже на однокомпонентном продукте а-ля подсолнечное масло. А что уж там, если это колбаса... а сосиски так ваще... ну о пивных жестяных банках можно тихонько фигеть.
котик, я в курсе, что тебе периодически хочется посраться на форуме, причем нередко ты фантазируешь за оппенента и потом с блеском борешься с нафантазированным

ты может не в курсе, что куча продукции уже продается с инфой на куче языков ...

и да, жизнь несправедлива
можешь что-то поменять - меняй, к чему стенания?
бизнес как правило умеет достаточно эффективно решать стоящие перед ним задачи, не переживайте за него, цены от этого не сильно вырастут

corsar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение corsar » Сб, 11 авг, 2012 11:17

ищу_тел писал(а):котик

шо за гомосятина?
ищу_тел писал(а):ты может не в курсе, что куча продукции уже продается с инфой на куче языков ...

сколько продукции? сколько языков?
ты, может, не в курсе, что так поступают именно для снижения стоимости упаковки и для облегчения работы логистики? но фигли, умняки можно поганять, если влепили 2-3 языка (укр + 2 экспортных), то влепят и ещё 18. ачотам.
ищу_тел писал(а):можешь что-то поменять - меняй, к чему стенания?

тебе чёт седня кажется много, то "котики", то "стенания".
ищу_тел писал(а):бизнес как правило умеет достаточно эффективно решать стоящие перед ним задачи, не переживайте за него, цены от этого не сильно вырастут

какая хрен разница, на сколько возрастут цены, приняли налоговый новый - цены "несильно" возрасли, казалось бы куда уж НЕэкономический языковой закон - цены "несильно" возрастут. Речь идёт о гавёном управленческом аппарате, и таки вы абсолютно правы - по возможности чёт поменяю.

Marion
призрак Р.К.С.

Сообщение Marion » Сб, 11 авг, 2012 11:22

corsar писал(а):шо за гомосятина?

ну а шо, котик, чи може рибка-просто гадаю людина на аву задивилася)))

skep
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение skep » Сб, 11 авг, 2012 18:11

В "Путешествиях Гулливера" лилипуты сражались из-за того, что не могли решить, с какого конца следует начинать облуплять яйцо. Если решать эту проблему с помощью закона, предписывающий облуплять яйцо один день так, а другой иначе,войны не станет, но не будет и свободы. Появятся проверки обеденных столов, наказания за незаконное облупление... Это не решение проблемы. Решение это когда людям станет БЕЗРАЗЛИЧНО, с какой стороны облуплять яйцо!Поэтому я считаю,что лучший выход- двуязычие, исторически сложившееся на нашей земле.Но ... те кто создал проблему, заинтересованы в продолжении конфликта. Решив ее окончательно,они лишаются работы и денег. Придется переквалифицироваться, искать другую работу, а все "хлебные"места заняты… Поэтому законодатель в любом конфликте кровно заинтересован в том, чтобы этот конфликт продолжался бесконечно. Если он не полный дурак, то будет искусственно накалять обстановку с целью увеличить свои комиссионные. Чем больше разных законов будет написано, тем сложнее будет в них разобраться , а значит- не нарушать....написание законов и контроль за их соблюдением превращается в нескончаемую кормушку...
Алиса, девочка моя, не говори слов, значения которых ты не знаешь, только потому, что они длинные и красиво звучат.

Rockv
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение Rockv » Вс, 12 авг, 2012 7:08

skep писал(а):Поэтому я считаю,что лучший выход- двуязычие, исторически сложившееся на нашей земле.

Спеціально для вас виділив жирним у кінці цитати:
Дуже важливо, щоб українська молодь не радикалізувалася в своїй боротьбі за свою мову. Навіть саме́ означення «рускоязичниє» - образливе і несе явні ознаки неполіткоректності. В Америці вже ніхто не назве негром навіть самого непутящого афроамериканця, натомість кажуть – «містер президент» (сам чув)!

Наших співвітчизників, які мають ті самі проблеми, що й Азаров, краще називати «громадяни з обмеженими лінгвістичними здатностями». Для них треба виділяти спеціальні місця в трамваях, носилки в аеропортах, їхніх дітей звільняти від фізкультури. Для громадян з обмеженими лінгвістичними здатностями мають будуватися особливі кабінки для голосування, скорочені виборчі бюлетені, зручний в користуванні окремий президент, який ба крав у них за особливим тарифом і спрощеною процедурою. Для громадян з обмеженими лінгвістичними здатностями необхідно впровадити посильну для них другу державну мову – російську.
Налетай - торопись, восхищайся - украшайся!
ЗЫ.Не устали бред писать и других поучать?

skep
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение skep » Вс, 12 авг, 2012 8:49

Rockv
Для громадян з обмеженими лінгвістичними здатностями необхідно впровадити посильну для них другу державну мову – російську.
повна нісенітниця. Кожна людина має лімбічну систему,яка відповідає за здатність вивчати мову та користуватись нею. Дитині байдуже, яку мову засвоювати, хоч суахілі. Мені колискові співали українською, комусь російською, а комусь і двома мовами по черзі...автор на якого ви посилаєтесь, не тільки політично вмотивований, а ще й в якості аргументів використовує Образи, націлені на формування певних емоцій....ніяких аргументів проти росс. мови,крім політичних- немає, аргументи історичного, психологічного плану, просто людського- відмітаються повністю,через обрАзи, насміхання, приниження, гумор... і т.д. Якщо ви цього не розумієте- я не винна. :(
Алиса, девочка моя, не говори слов, значения которых ты не знаешь, только потому, что они длинные и красиво звучат.

Marion
призрак Р.К.С.

Сообщение Marion » Вс, 12 авг, 2012 9:02

Rockv писал(а): Для громадян з обмеженими лінгвістичними здатностями необхідно впровадити посильну для них другу державну мову – російську.]

+ ­∞

corsar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение corsar » Вс, 12 авг, 2012 12:15

skep писал(а):Поэтому я считаю,что лучший выход- двуязычие, исторически сложившееся на нашей земле.

та будь-ласочка, приймайте на "своєй зємлє" хоч тріязьічіє. А у нас, в Україні, нехай залишається одна державна мова.
skep писал(а):В "Путешествиях Гулливера"

абсолютно некорректне порівняння. Самостійне розбиття яйця, тарілок, чищення банану стосується суто учасника процесу і не зачіпає оточуючих. Порівнюйте з право-лівостороннім напрямом руху. По дворах, у себе в маєтку - їздіть/ходіть як завгодно. Але якщо виїжджаєте на державну дорогу - правосторонній рух і баста. і тут опаньки - закон, який регламентує штраф в такому випадку: якщо мін 10% учасників руху захочуть їхати з лівостороннім рухом, то весь рух повинен стати лівостороннім на цій ділянці. невиконання - штраф. Як ви собі ото думаєте, наскільки часу вистачить правосторонньому руху, якщо його не захищено, невиконання норми "правосторонній рух" не несе за собою ніяких штрафів, але ДЕКЛАРАТИВНО існує?

Показував приклад Білорусії - ввели, тепер по правій стороні тільки президентський кортеж їздить.

Наводив приклад Ізраїлю - відмовилися і всьо і них тіп-топ.

Невже можливо бути настільки засліпленою? Навіть взяти вашу легенду - колискові співали українською, потім ви перейшли на рос і тепер вже від неї не можете відмовитися, навіть використовуючи в робочому процесі українську(якщо ви дійсно викладаєте у ВУЗі) - використовуєте в побуті російську, бажаєте бачити її другою державною, бажаєте приєднатися до другої держави... це якийся вірус.

skep писал(а):.ніяких аргументів проти росс. мови

весь сміх ситуації в тому, що ніякий аргументів "за" - немає. історичних - теж немає, є міфічні або підтасовка, психологічні і людські абсолютно вірно визначені - громадяни з обмеженими лінгвістичними здатностями.

skep
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение skep » Вс, 12 авг, 2012 14:27

corsar. Ну якого біса повторювати цю тупу фразу , якщо згідно її логіки, тих наших співвітчизників,які не знають російської мови,теж можна назвати- громадянами з обмеженими лінгвістичними здатностями. :shock:

corsar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение corsar » Вс, 12 авг, 2012 15:34

якщо наші співвітчизники живуть в росії і не знають рос мови - теж можна назвати. Але якщо вони живуть в Україні - їм не потрібно знати рос мову. Просто тому, що вони знаходяться в своїй країні зі своєю конституційно визначеною єдиною державною мовою.
якого біса їм знати будь-яку іншу мову? бо хтось настільки обмежений, що не може вивчити державну мову і тому пропихує свою? Це не проблеми співвітчизників, це проблеми обмежених панаєхавших. Ні, навіть не панаєхавших, а дійсно - просто обмежених, бо знаю кілька людей, які "читають і пишуть", але не володіють розмовною, і нормально себе почувають.

skep
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение skep » Вс, 12 авг, 2012 16:57

corsar
а дійсно - просто обмежених, бо знаю кілька людей, які "читають і пишуть", але не володіють розмовною, і нормально себе почувають.
От і добре, але вам чому від того зле, аж до бажання назвати їх обмеженими? І в чому по-вашому такі люди себе (чи кого)обмежують?

Вернуться в «Всякая всячина»