Семнадцать мгновений весны (цветной) SATRip + В бой идут одни старики (цветной)

Кинофорум Кировограда. Фильмы, которые нужно обязательно посмотреть. Фильмы, которые не стоят потраченных денег и времени.

Модераторы: RomMc'R, Marion, Bishop, Guard, Rockv, Kompot

Мыкола Кавайный
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Мыкола Кавайный » Сб, 19 сен, 2009 16:31

可愛い
http://veselibiorytmy.com.ua/
Взявся за "Ланруж" - не шипи, як вуж!
Изображение

Мышка с сЫром
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение Мышка с сЫром » Пн, 21 сен, 2009 7:59

скоро квадрат малевича раскрасят и скажу что так было задумано автором, только денег на цветные краски не хватило :)))
Изображение
Изображение

MDF
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение MDF » Чт, 29 окт, 2009 9:38

Фильмы "Волга-Волга" и "Веселые ребята" станут цветными

http://www.seychas.com.ua/news/2009/10/20/14995.htm
Изображение
ℬεḉ℮лḯ Б☤☺ρü☂ღʊ

films-dvd

Сообщение films-dvd » Вт, 19 янв, 2010 12:23

Ждем Собачье сердце в цвете)
Найду, скачаю и запишу любой фильм или сериал - и вышлю Вам по почте на DVD диске

Йолга
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение Йолга » Вт, 19 янв, 2010 16:06

На новий рік на одному з рос.каналів показували "Попелюшку" у кольорі.
Пам"ятаєте, ще той старий фільм з Ранєвською 1947 року?
От там колір навіть дуже пригодився. Ну реально прикрасив і покрищив фільм.

Изображение
Я не люблю нещасних. Я щаслива. Моя свобода завжди при мені (Л. Костенко).

Lanaras
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Lanaras » Вт, 19 янв, 2010 16:31

Йолга писал(а):От там колір навіть дуже пригодився. Ну реально прикрасив і покращив фільм.

мені так подобається ефект старого, ніби французького кіно з кольоровими деталями. Наприклад ,безколірна сіра жінка в яскраво-червоному капелюшку, або в перчатках - це збуджує.
Або коли Маргарита (Анна Ковальчук) натирала на себе диявольский крем (МіМ). Вона теж з сірої стала живою, набула рожево-бежевого відтінку.
Дуже сильний режисерський прийом.

Взагалі, я проти суцільного окольоровування. Нівелює романтику минулого.
...все проходит. И это тоже пройдет

Kompot
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение Kompot » Вт, 19 янв, 2010 17:30

films-dvd писал(а):Ждем Собачье сердце в цвете

Там ідея така, жовто-сіра...
З повагою, Компот І Кіровоградський

Rockv
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение Rockv » Вт, 19 янв, 2010 18:06

Йолга писал(а):і покрищив фільм

Золоті слова, я б ще додав "поплющив".
Якби режисер міг (а також хотів) зняти той самий фільм у кольорі - це було б геть інше кіно.
Налетай - торопись, восхищайся - украшайся!
ЗЫ.Не устали бред писать и других поучать?

Йолга
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение Йолга » Вт, 19 янв, 2010 20:06

Rockv писал(а):
Йолга писал(а):і покрищив фільм

Золоті слова, я б ще додав "поплющив".
Якби режисер міг (а також хотів) зняти той самий фільм у кольорі - це було б геть інше кіно.

І хоч у 1947 році наврядчи режисер мав можливість обирати - ч/б чи колір, я не сперечаюсь. Поза сумнівом, режисер знімав уже залежно від наявних умов.
Але мені особисто завжди не вистачало кольору в цьому фільмі. Було шкода, що він чорно-білий, це якось трохи послаблювало його казковість :)
Я не люблю нещасних. Я щаслива. Моя свобода завжди при мені (Л. Костенко).

GregoryPef
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Re: Семнадцать мгновений весны (цветной) SATRip + В бой идут одни старики (цветной)

Сообщение GregoryPef » Пт, 03 май, 2019 9:41

GregoryPef
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Re: Семнадцать мгновений весны (цветной) SATRip + В бой идут одни старики (цветной)

Сообщение GregoryPef » Вт, 01 окт, 2019 15:53

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcenter
tamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting

GregoryPef
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение GregoryPef » Вт, 25 авг, 2020 8:40

Вернуться в «Форум о фильмах»