Хто спотворює українську мову?

Не новости, не сплетни, не слухи, не скандалы. Так, про запас.

Модераторы: RomMc'R, Marion, Bishop, Guard, Kompot, Tanya

corsar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение corsar » Вс, 12 авг, 2012 19:22

мені до спини, які вони. Я констатую факт - людина, яка проживає в країні (будь-якій країні світу) і не знає державної мови цієї країни - обмежена. В спілкуванні, в отриманні інформації, отриманні деяких посад, роботи і таке інше. Мої знайомі не обмежені - вони не потребують милиці у вигляді другої державної - вони розуміють людей, які спілкуються українською, відповідають їм російською, а ті, в свою чергу, розуміють російську.
Рыба рыба я тебя люблю Спой мне пестню грустную свою
Рыба рыба гвоздь моей души Плавниками нежно пошурши
Рыба рыба ты моя всегда Спой мне пестню грустную мне да

fred111
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение fred111 » Вс, 12 авг, 2012 20:07

Ерунду гнать не надо про "обмеженність". Я еще поверю, что нечто подобное было возможно в прошлом веке, до развития разного рода коммуникаций, но сейчас такие высказывания звучат просто глупо.
И вообще, если-бы жизненное благополучие каждого и страны в целом зависело бы только от того, знает ли человек в украинский язык и общается на нем 24 час в сутки, то поверьте , уже бы население этой державы разговаривало и думало бы "виключно на державній мові " .

corsar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение corsar » Вс, 12 авг, 2012 20:54

fred111 писал(а):Ерунду гнать не надо про "обмеженність".

о! вот ещё человек, который не ощущает ограниченности. То есть ему этот костыль тоже не нужен.
fred111 писал(а):И вообще, если-бы жизненное благополучие каждого и страны в целом зависело бы только от того, знает ли человек в украинский язык и общается на нем 24 час в сутки, то поверьте , уже бы население этой державы разговаривало и думало бы "виключно на державній мові " .

жизненное благополучие - понятие туманное. А по поводу страны вы правы - если бы общались, выработали единый вектор - благосостояние было бы куда выше.

tartar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение tartar » Пн, 13 авг, 2012 8:12

fred111 писал(а):И вообще, если-бы жизненное благополучие каждого и страны в целом зависело бы только от того, знает ли человек в украинский язык и общается на нем 24 час в сутки, то поверьте , уже бы население этой державы разговаривало и думало бы "виключно на державній мові " .

Наведу простой пример из жизни.
Русскоязычное население города Силамяэ в Эстонии составляет около 70%.
И такой город не один в Прибалтике.
Да, сразу после распада СССР были перегибы и иногда даже в магазинах продавцы делали вид, что не понимат русской речи.
Но очень быстро все устаканилось. Есть один государственный язык, хотя русскоязычных в Эстонии вагон и маленькая тележка.
Никто не запрещает говорить и учиться на русском.
Но если ты желаешь сделать карьеру в госорганах или стать медиком/педагогом (одни из самых высокооплачиваемых профессий в Эстонии),
то без знания "державної мови" зась.
При этом русскоязычное население не поднимает хай о том, что их права ущемляют.
Кто желает добра свом детям - отправляет их на учебу в эстонские школы.
Кто считает, что их чадо может работать и шахтером (который получает меньше педагога), учит его в русских школах.
А для не в меру рьяных борцов за права русской речи - Сибирь-матушка большая. Давай до свиданья.
А теперь сравните благосостояние эстонского педагога или медика и украинского. :wink:

P.S.
Мой брат работает там на шахте, зарабатывая при этом около 900 евро в месяц.
Не без утіх, не без огріх. Або-або - ознака волі...

skep
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение skep » Пн, 13 авг, 2012 13:26

corsar. Ви можете скільки завгодно заперечевати об*єктивно існуючий факт,який полягає в тому, що більшість , до прикладу, кіровоградців поза межами офіційних установ розмовляють россійською,читають на російській, не дивлячись на те,що їх вже 25 років спонукають за допомогою закону чинити інакше. І це означає тільки одне- закон має вади, бо не враховує дійсність, а тому і не діє. Зате політики мають чудову нагоду кожен раз піаритись на цій темі.
Алиса, девочка моя, не говори слов, значения которых ты не знаешь, только потому, что они длинные и красиво звучат.

corsar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение corsar » Пн, 13 авг, 2012 13:53

є об'єктивно існуюючий факт - в україні проживає маса народу, який читає, розмовляє на рос, ідиші, румунській і так далі, але проти другої державної. Ну їм об'єктивно не потрібен цей "костьіль". Не тре записувати всіх, хто використовує іншу мову в свої ряди.
Ви, як завзята поборніца велікого і магучего, навіть ви, не можете надати жодного, навіть якогось поганенького аргументу, навіщо вона потрібна, та друга.
ви просто закриваєте очі на ситуацію, що склалася в сусідній Білорусії, а це просто наше майбутнє після прийняття. нафігаро викреслювати цілий пласт світової культури заради того, щоб одній людині полегшити життя і підіграти її лінощам, а іншій дати можливість відгавкатися від рідні, заявивши, що вона "разгуваріваєть на государствинном язьіку"?

Rockv
патриарх кирнета
патриарх кирнета
Контактная информация:

Сообщение Rockv » Пн, 13 авг, 2012 14:26

skep писал(а):більшість , до прикладу, кіровоградців поза межами офіційних установ розмовляють россійською,читають на російській

Та на суржику майже всі розмовляють, навіть деякі українські філологіні. По барабану чи в установах, чи поза їх межами. :lol:
Налетай - торопись, восхищайся - украшайся!
ЗЫ.Не устали бред писать и других поучать?

skep
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение skep » Пн, 13 авг, 2012 16:52

corsar.
"костьіль".
"разгуваріваєть на государствинном язьіку"?
Просто удивительно,как можна одновременно стебаться над языком, и при этом использовать его через раз. Ну Вахтанг стебается, так он им и не пользуется. :shock: Ваши же кривляния сродни детсадовским. :(
Алиса, девочка моя, не говори слов, значения которых ты не знаешь, только потому, что они длинные и красиво звучат.

Месяц Из
гражданин кирнета
гражданин кирнета

Сообщение Месяц Из » Пн, 13 авг, 2012 17:25

corsar, я так понимаю вы в принципе против двуязычия, т.к. это "костыль". А как на счет одного гос. языка, но чтобы он был русский?

А тем временем ситуация "покращивается" http://telegrafua.com/news/260733/
Back to the trek.

diletant
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение diletant » Пн, 13 авг, 2012 18:09

Может, где-то и было, не хочется перечерпывать 65 страниц дерьма... Не может ли какой-нибудь добрый человек конкретно сказать, входит ли Кировоградская область в число 13-ти, в которых в соответствии с многократно упомянутым законом будет введён статус русского языка аки регионального? А то, может, и сыр-бор тутошний совершенно напрасный?
Все умирают. Но не все живут!

corsar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение corsar » Пн, 13 авг, 2012 19:07

skep писал(а):Просто удивительно,как можна одновременно стебаться над языком, и при этом использовать его через раз.

в 80%, если не более.
skep писал(а):Shocked Ваши же кривляния сродни детсадовским. Sad

мадам, это здоровая само- и просто ирония. Мало того, она в тему. Ваши наезды с попыткой съехать с темы, не заметить беларусь итд - вот это детский сад.
Месяц Из писал(а):А как на счет одного гос. языка, но чтобы он был русский?

да! где угодно за пределами украины - да! )))
diletant писал(а): входит ли Кировоградская область в число 13-ти, в которых в соответствии с многократно упомянутым законом будет введён статус русского языка аки регионального?

неа.

skep
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение skep » Пн, 13 авг, 2012 19:45

corsar.
Ваши наезды с попыткой съехать с темы, не заметить беларусь итд - вот это детский сад.
Ну вибачте, я не хотіла, А що там з Білорусією? Державні- дві, як хочуть,так і розмовляють...поки є село - буде і білоруська мова, а село буде завжди....може навіть розростеться ( в світі продовольча криза). :D

corsar
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение corsar » Пн, 13 авг, 2012 20:08

дуже прикро, що людині з вищою освітою потрібно пояснювати такі прості речі.
Село не може розвивати мову.
Величезний прошарок надбання цілого народу - вже майже втрачено.
мені це не потрібно, а тепер постає питання - кому потрібно? кому потрібно знищити, витіснити літературу, наукові праці, пісні іт ін? тільки ворогам. ви ворог?

Вахтанг
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение Вахтанг » Пн, 13 авг, 2012 21:02

corsar писал(а):дуже прикро, що людині з вищою освітою потрібно пояснювати такі прості речі.
... кому потрібно знищити, витіснити літературу, наукові праці, пісні іт ін? тільки ворогам. ви ворог?

А от чому одразу ворог? А варіант з гіпертрофованим комплексом меншовартості не розглядається? Така-собі селючка, що вирвалася типу "в люди" і тепер доводить своїм родичам, землякам, а головне сама собі, що вана стала на голову їх вищою.
Бачив таких пачками, дуже люблять тертися біля підстаркуватих професорів і обслуговувати їх в міру запитів останніх. За що отримують кандидатську приставку і посаду доцента, дехто навіть до зав. кафедри так "доростає".
Якщо людина класна, мила, українець, але – тупа, як пень, то мене не обходить – що українець! (c)Андрій Середа
_
http://music.i.ua/player/1929030/39520/437666/
http://www.youtube.com/watch?v=5TWy7Y8er1w
_
Придбав за останні роки 43 українські книги.

skep
патриарх кирнета
патриарх кирнета

Сообщение skep » Пн, 13 авг, 2012 21:06

corsar
Величезний прошарок надбання цілого народу - вже майже втрачено.
я цього не знаю...не думаю,що щось з вами переліченого заборонено, чи спалено...інша справа,наскільки це все вивчається , пропагується, фінансується? я не знаю....
не село, а вихідці з нього- цілком, Мій власний дядько- з Галичанського села- член спілки письменників України в УРСР.( прізвище називати не буду). В незалежній Україні двічі був депутатом ВР. Чи зробив він для розвитку укр. мови і культури будучи при владі (перші два скликання), те ,що для нього і його української творчості було зроблено в радянські часи? Потрібно було допомагати та заохочувати через фінансування , пільги написання,друк книг, сценаріїв, знімання фільмів, через стипендії молодим авторам....( тут можна продовжувати)...вони вирішили що дешевше просто поливати брудом росс. мову,і обмежитись своїми палкими промовами про любов до української.... :evil: Ага!

Вернуться в «Всякая всячина»